Wyrzynarka Metabo STE 100 Quick 601100000
Zdjęcia 6 |
Metabo STE 100 Quick 601100000 |
|
Wyrzynarka elektryczna przewodowa z silnikiem 710W. Różni się zwiększoną prędkością piłowania (maksymalna częstotliwość przebiegów to 3100 uderzeń/min) oraz dużą głębokością cięcia (100 mm przy cięciu drewna). Narzędzie jest wyposażone w tak rzadką (jak na wyrzynarkę elektryczną) funkcję utrzymywania prędkości pod obciążeniem. Konstrukcja nasadki brzeszczotu umożliwia wymianę brzeszczotów bez użycia kluczy.
Mechanizm wahadłowy ma cztery poziomy regulacji. Dość wąski korpus wyrzynarki Metabo STE 100 i zaokrąglony „grzybkowy” uchwyt przedni są idealne do zadań wymagających precyzyjnej kontroli (np. cięcie kształtowe lub cięcie wzdłuż zakrzywionych konturów). System dmuchawy do trocin zapewnia doskonałą widoczność linii cięcia. Formowaną stopę żelazka można przechylać w celu cięcia pod kątem. Narzędzie waży 2 kg i posiada długi kabel (4 m).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Kup Metabo STE 100 Quick 601100000
Wyrzynarka STE 100 Quick 60110000 karton 601100000 | 482 zł |
Metabo Metabo Wyrzynarka 710w ste 100 quick | 672 zł |
Metabo Ste 100 Keyhole Saw Zielony,Czarny One Size / EU Plug 601100000 | 504 zł |
Metabo.Wyrzynarka 710W Ste 100 Quick | 532 zł |
Wyrzynarka Metabo STE 100 Quick 710W | 491 zł |