Навушники
Media-Tech MagicSound DS-2
Media-Tech MagicSound DS-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Media-Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Media-Tech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Media-Tech MagicSound DS-2
Усі ціни 30 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Media-Tech MAGICSOUND DS-2 - SŁUCHAWKI DOUSZNE Z MIKROFONEM, CZARNO-CZERWO | 19 zł |
Słuchawki dokanałowe MEDIA-TECH Magicsound DS-2 Czarno-czerwony | 14 zł |
Media-Tech MAGICSOUND DS-2 - SŁUCHAWKI DOUSZNE Z MIKROFONEM, CZARNO-CZERWO | 28 zł |
Słuchawki z mikrofonem MEDIA-TECH 1.2 m 3.5 mm wtyk | 45 zł |
Słuchawki dokanałowe MEDIA-TECH Magicsound DS-2 Czarno-czerwony | 14 zł |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості навушників Media-Tech MagicSound DS-2:
- Кнопка прийому виклику
- Чутливість мікрофона -40 дБ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →