Słuchawki
Media-Tech MagicSound DS-2
Media-Tech MagicSound DS-2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Media-Tech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Media-Tech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Media-Tech MagicSound DS-2
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Media-Tech MAGICSOUND DS-2 - SŁUCHAWKI DOUSZNE Z MIKROFONEM, CZARNO-CZERWO | 19 zł |
Słuchawki dokanałowe MEDIA-TECH Magicsound DS-2 Czarno-czerwony | 14 zł |
Media-Tech MAGICSOUND DS-2 - SŁUCHAWKI DOUSZNE Z MIKROFONEM, CZARNO-CZERWO | 28 zł |
Słuchawki z mikrofonem MEDIA-TECH 1.2 m 3.5 mm wtyk | 45 zł |
Słuchawki dokanałowe MEDIA-TECH Magicsound DS-2 Czarno-czerwony | 14 zł |
pokaż 20 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości słuchawek Media-Tech MagicSound DS-2:
- Przycisk przyjmowania połączenia
- Czułość mikrofonu -40 dB
PolecamyPorównaj w tabeli →