Słuchawki
Media-Tech Cobra Pro Yeti (MT3599)
Zdjęcia 7 |
Media-Tech Cobra Pro Yeti 2022 rokpodświetlenie obudowy |
|
Podświetlenie, regulacja głośności i wyciszenie mikrofonu na obudowie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Media-Tech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Media-Tech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Media-Tech Cobra Pro Yeti
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki COBRA PRO Yeti | 86 zł |
Słuchawki COBRA PRO Yeti MT3599 | 86 zł |
MEDIA-TECH COBRA PRO YETI MT3599 Big gaming headphones with microphone. Au | 134 zł |
Media-Tech Słuchawki Gamingowe Nauszne Przewodowe Cobra Pro Yeti Mt3599 Z | 125 zł |
Media-Tech Słuchawki Gamingowe Nauszne Przewodowe Cobra Pro Yeti Mt3599 Z | 121 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →