Słuchawki
Genesis Neon 350 (NSG-0943)
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Genesis Neon 350 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genesis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genesis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genesis Neon 350
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki GENESIS Neon 350 | 119 zł |
Słuchawki GENESIS Neon 350 NSG-0943 | 119 zł |
Słuchawki Genesis Genesis Gaming Headset Neon 350, 2 x 3.5 mm stereo mini- | 105 zł |
GENESIS NEON 350 Gamingowy zestaw słuchawkowy USB z mikrofonem | 146 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →