Słuchawki
Media-Tech Assault (MT3606)
Zdjęcia 6 |
Media-Tech Assault |
|
Podświetlenie słuchawek i etui. Ekran wskazujący ładowanie na etui.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Media-Tech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Media-Tech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Media-Tech Assault
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Media-Tech Słuchawki douszne bezprzewodowe Assault TWS gamingowe MT3606 UH | 84 zł |
Media-Tech Słuchawki douszne bezprzewodowe Assault TWS gamingowe MT3606 UH | 89 zł |
Media-Tech Słuchawki douszne bezprzewodowe Assault TWS gamingowe MT3606 99 | 84 zł |
Media tech MEDIA-TECH SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH 5.0 COBRA PRO ASSA | 90 zł |
Słuchawki MEDIA-TECH Assalut TWS MT3606 | 66 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →