Всесезонна шина Maxxis Premitra AllSeason AP3 235/45 R19 99W
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Premitra AllSeason AP3 235/45 R19 99W 235/45 R19 99 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Premitra AllSeason AP3 235/45 R19 99W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MAXXIS 235/45R19XL 99W PREMITRA ALL SEASON AP3 SUV 3PMSF ETP00225600 | 884 zł |
Maxxis Premitra All Season AP3 SUV (235/45 R19 99W) 423616882 | 658 zł |
Maxxis Premitra All Season AP3 SUV ( 235/45 R19 99W XL ) | 688 zł |
Maxxis Premitra All Season AP3 SUV ( 235/45 R19 99W XL ) 423616882 | 679 zł |
Відеоогляди
Модификації Maxxis Premitra AllSeason AP3 235/45 R19 99W
Ціни на Maxxis Premitra AllSeason AP3 235/45 R19 99W |
---|---|---|---|---|
Maxxis Premitra AllSeason AP3 235/45 R19 99W | від 658 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →