Аудіосистема Marshall Woburn III
Відео 12Фото 22 |
Bluetooth-колонка залишається вірною принципам компанії Marshall, об'єднуючи стильну зовнішність та якісний звук. Розрахована вона в основному на домашнє використання, тому що важить майже 7.5 кг – носити її із собою буде проблематично. Виробник залишається вірним стилю рок-н-ролу, що відображається в елементах дизайну: у фірмовому логотипі, латунних ручках для регулювання, металевій сітці та оригінальному чорному вініловому корпусі.
Тому модель може стати не просто аудіосистемою, а ще й стильним доповненням інтер'єру. Трисмугова система динаміків забезпечує чіткий звук незалежно від того, як ви використовуєте пристрій - як підсилювач звуку для телевізора або домашньої вечірки. У оснащення Marshall Woburn III входять підсилювач потужністю 90 Вт для низькочастотного динаміка, два підсилювачі потужністю 15 Вт для середніх частот і два 15-ватні підсилювачі для твітерів.
Сумарна потужність системи складає 150 Вт. Для регулювання тональності призначено функцію Dynamic Loudness. Зверху розташована панель керування для встановлення необхідних налаштувань. Крім того, відрегулювати параметри ви зможете у мобільному додатку Marshall, який доступний на iOS та Android. Для бездротового з'єднання використовується Bluetooth 5.2. Також на самій колонці є входи RCA, mini-Jack (3.5 мм) та HDMI.
Купити Marshall Woburn III
Усі ціни 8 →Marshall Woburn III | 3 300 zł |
Głośniki domowe Marshall Woburn III Czarny GL-M-MHS-045 | 2 589 zł |
Marshall Głośnik Bluetooth Woburn III Kremowy | 2 793 zł |
Marshall Woburn III 120W Czarny | 2 599 zł |
Głośnik BT Marshall Woburn III - Speaker Black (2022) - DARMOWY PACZKOMAT | 2 589 zł |