System audio Marshall Woburn III
Wideo 12Zdjęcia 22 |
Głośnik Bluetooth pozostaje wierny zasadom Marshalla, łącząc stylowy wygląd i wysokiej jakości dźwięk. Przeznaczony jest głównie do użytku domowego, gdyż waży niemal 7,5 kg – noszenie go przy sobie będzie problematyczne. Producent pozostaje wierny rock and rollowemu stylowi, co znajduje odzwierciedlenie w elementach konstrukcyjnych: w logo firmy, mosiężnych pokrętłach regulacyjnych, metalowej siatce i oryginalnym czarnym winylowym etui.
Dzięki temu model może stać się nie tylko systemem audio, ale także stylowym dodatkiem do wnętrza. Trójdrożny system głośników zapewnia czysty dźwięk niezależnie od tego, czy używasz go jako wzmacniacza telewizyjnego, czy podczas domowej imprezy. Marshall Woburn III zawiera 90-watowy wzmacniacz dla głośnika niskotonowego, dwa 15-watowe wzmacniacze dla głośnika średniotonowego i dwa 15-watowe wzmacniacze dla głośników wysokotonowych.
Całkowita moc układu wynosi 150 W. Funkcja Dynamic Loudness służy do regulacji tonacji. Na górze znajduje się panel sterowania umożliwiający dokonanie niezbędnych ustawień. Możesz także dostosować ustawienia w aplikacji mobilnej Marshall, która jest dostępna na iOS i Androida. Do połączenia bezprzewodowego używany jest Bluetooth 5.2. Również na samym głośniku znajdują się wejścia RCA, mini-Jack (3,5 mm) i HDMI.
Kup Marshall Woburn III
Wszystkie ceny 6 →Marshall Woburn III | 3 300 zł |
Głośniki domowe Marshall Woburn III Czarny GL-M-MHS-045 | 2 589 zł |
Marshall Głośnik BT Marshall Woburn III - Speaker Black (2022) | 2 846 zł |
Głośnik mobilny MARSHALL Woburn III Czarny 214172 | 2 599 zł |
Marshall Głośnik Bluetooth Woburn III Kremowy | 2 793 zł |
Marshall Woburn III 120W Czarny | 2 599 zł |