Аудіосистема Marshall Acton III
Відео 14Фото 24 |
Бездротова колонка Marshall відразу ж привертає увагу своїм фірмовим дизайном: з латунними поворотними регуляторами, що впізнаються, логотипом на передній панелі і стилем у дусі рок-н-ролу. Розміри мінісистеми становлять 260х170х150 мм, а вага – 2.85 кг. Порівняно з попередником, модель отримала ширший звуковий діапазон, функцію Dynamic Loudness для регулювання тональності та балансу, а динаміки розташувалися під кутом щодо корпусу.
Колонка оснащена 30-ватним підсилювачем класу D для низькочастотного динаміка та двома 15-ватними підсилювачами класу D для твітерів. Також серед характеристик - частотний діапазон від 45 до 20000 Гц, підтримка кодека aptX і чутливість 95 дБ. Marshall Acton III пропонує два способи підключення. Перший – бездротовий за допомогою технології Bluetooth 5.2, другий – провідний через 3.5 мм аудіорізом.
На верхній панелі розташовані аналогові елементи керування для регулювання гучності, басу, керування високими частотами тощо. Крім того, керувати музикою та встановлювати необхідні налаштування можна у фірмовому мобільному додатку Marshall, який доступний на iOS та Android. Загалом головними перевагами колонки є стильний дизайн, висока потужність при невеликих розмірах та якісне звучання.
Купити Marshall Acton III
Усі ціни 11 →Marshall Acton Iii 1006005 Głośnik Bluetooth Beżowy 247 x 412 x 276 cm | 1 468 zł |
MARSHALL Głośnik Bluetooth MARSHALL Acton III Czarny | 1 299 zł |
Głośniki domowe Marshall Acton III Czarny GL-M-MHS-043 | 1 299 zł |
Marshall Głośnik Bluetooth Acton III Czarny | 1 219 zł |
Marshall Acton III 60W Czarny | 1 299 zł |