Аудіосистема Marshall Woburn II
Відео 16Фото 17 |
Бездротова акустична система для смартфонів, планшетів та інших гаджетів, що підтримують передачу звуку по Bluetooth з одночасним підключенням декількох пристроїв. Крім цього вона підтримує класичне з'єднання за допомогою аудіокабеля (RCA або 3.5 мм мініджек). Це одна з найбільших моделей в арсеналі бездротової акустики Marshall ― габарити корпусу складають 310x400x200 мм, а вага системи досягає значних 8.55 кг.тому записувати її в ряди портативної акустики не зовсім правильно.
Про це говорить відсутність вбудованого акумулятора і ручки для перенесення. Акустика Marshall Woburn II виконана в класичному корпусі, що нагадує дизайн гітарних кабінетів Marshall з вінтажною решіткою, посеред якої красується логотип Marshall, обробкою корпусу, що імітує шкіру, і масивними олдскульними регуляторами на верхній панелі. Як і вся продукція бренду це не просто висококласна колонка, але ще і стильний аксесуар, який чудово доповнює інтер'єр.
Крім винесених на корпус фізичних регуляторів, Персоналізація звучання можлива також за допомогою мобільного додатку Marshall Bluetooth. Що стосується звучання, то система оснащена двома вуферами, для відтворення низьких і середніх частот, а також парою високочастотних пищалок. Завдяки використанню чотирьох підсилювачів класу D (2х50 Вт + 2х15 Вт) вона забезпечує потужне, збалансоване звучання в частотному діапазоні від 30 Гц до 20 Кгц.
Купити Marshall Woburn II
Усі ціни 6 →Marshall MRL1001905 Głośnik Bluetooth Biały 4001 x 3099 x 1999 cm 1002491 | 2 433 zł |
Marshall Bluetooth Woburn bt II black - Kliknij w Zapytaj o ofertę (w maga | 2 199 zł |
Głośnik MARSHALL Woburn BT II, Bluetooth | 2 200 zł |
Marshall Woburn BT II głośnik Bluetooth (czarny) | 2 099 zł |
Marshall Woburn II Czarny - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 1 999 zł |
Marshall Woburn II - Głośnik bezprzewodowy biały 1002491 | 2 339 zł |