System audio Marshall Woburn II
Wideo 16Zdjęcia 17 |
Bezprzewodowy system głośników do smartfonów, tabletów i innych gadżetów obsługujących transmisję dźwięku Bluetooth z jednoczesnym podłączeniem kilku urządzeń. Dodatkowo obsługuje klasyczne połączenie za pomocą kabla audio (RCA lub minijack 3,5 mm). To jeden z największych modeli w arsenale bezprzewodowej akustyki Marshalla – wymiary obudowy to 310x400x200 mm, a waga systemu sięga imponujących 8,55 kg.
Dlatego nie do końca słuszne jest rejestrowanie go w szeregach przenośnej akustyki. Świadczy o tym brak wbudowanej baterii i uchwytu do przenoszenia. Marshall Woburn II ma klasyczną obudowę przypominającą szafki gitarowe Marshalla, z zabytkową kratką z logo Marshalla pośrodku, skóropodobnym wykończeniem nadwozia i masywnymi, oldschoolowymi elementami sterującymi na górnym panelu.
Jak wszystkie produkty marki, jest to nie tylko wysokiej klasy głośnik, ale także stylowy dodatek, który doskonale uzupełnia wnętrze. Oprócz fizycznych elementów sterujących umieszczonych na ciele, personalizacja dźwięku jest również możliwa za pomocą aplikacji mobilnej Marshall Bluetooth. Jeśli chodzi o dźwięk, system jest wyposażony w dwa głośniki niskotonowe do reprodukcji niskich i średnich częstotliwości, a także parę głośników wysokotonowych o wysokiej częstotliwości. Dzięki zastosowaniu czterech wzmacniaczy klasy D (2x50 W + 2x15 W) zapewnia mocny, zrównoważony dźwięk w zakresie częstotliwości od 30 Hz do 20 kHz.
Kup Marshall Woburn II
Wszystkie ceny 7 →Marshall Woburn Ii 1001904 Głośnik Bluetooth Czarny 20 x 40 x 31 cm | 2 013 zł |
Marshall Bluetooth Woburn bt II black - Kliknij w Zapytaj o ofertę (w maga | 2 199 zł |
Głośnik MARSHALL Woburn BT II, Bluetooth | 2 100 zł |
Marshall Woburn BT II głośnik Bluetooth (czarny) | 2 099 zł |
Marshall Woburn II Czarny - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 1 999 zł |
Marshall Woburn II - Głośnik bezprzewodowy biały 1002491 | 2 339 zł |
Głośnik MARSHALL Woburn BT II, Bluetooth | 2 200 zł |