Аудіосистема Audio Pro A10 MKII
Фото 11 |
Audio Pro A10 MKII
Тип:мінісистема
Кількість каналів:1.0
Потужність системи:52 Вт
Частотний діапазон:55 – 20000 Гц
Інтерфейси:AirPlay 2, Wi-Fi 5 (802.11ac)
Габарити системи:193x140x140 мм
Вага:1.5 кг
Кріплення на стіну. Голосовий помічник Amazon Alexa. Мультирум.
Всі характеристики
Купити Audio Pro A10 MKII
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Audio Pro A10 MkII bezprzewodowy głośnik multiroom z Bluetooth i WiFi mały | 869 zł |
Audio Pro A10 MkII Wifi Wireless Multiroom Speaker - Light Grey | 999 zł |
Audio Pro Audio Pro A10 MKII Grey 7330117152815 | 1 079 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →