Дриль-шурупокрут Makita DHP451RTJ
Фото 3 |
Makita DHP451RTJ акк. 2 шт 5 Агод акк. відсутній |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DHP451RTJ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Makita Makita Wiertarko-wkrętarka udarowa 18v 40/80nm 2 x 5,0ah li-ion wal | 2 368 zł |
DHP451RTJ Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa 18 V MAKITA DHP 451 RT | 2 095 zł |
Wiertarko-wkrętarka Makita DHP451RTJ 18 V 2 x akumulator 5 Ah | 1 793 zł |
Wiertarko-wkrętarka MAKITA MDHP451RTJ | 1 790 zł |
Модификації Makita DHP451RTJ
Ціни на Makita DHP451RTJ |
---|---|---|---|---|
Makita DHP451RTJ | від 1 790 zł | 4 пропозиції | ||
Makita DHP451Z | від 750 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →