Морозильна камера Liebherr Plus GNe 52Z7 278 л
Фото 10 |
Liebherr Plus GNe 52Z7 |
|
Морозильна шафа із серії Plus від популярного виробника Liebherr. Це досить просунута система заморозки преміум-класу, розрахована на максимально швидке охолодження та тривалий термін зберігання продуктів. Модель є невибагливою до навколишнього мікроклімату. Система FrostProtect дозволить агрегату безпроблемно функціонувати навіть узимку, коли приміщення установки може охолоджуватися до –15 °C.
Апарат використовує високонадійну фурнітуру дверей. Ручка має допоміжний штовхач EasyOpen, який легко відмикає щільно зачинену дверну стулку. Морозильна камера Liebherr Plus GNe 52Z7 розроблена із розрахунком на майбутнє. У цій моделі передбачено підтримку модуля дистанційного керування SmartDeviceBox. При установці даної опції відкриється можливість контролю та налаштування температурного режиму зі смартфона.
Агрегат має систему No Frost, яка надійно захищає низькотемпературну зону від появи крижаної кірки. У робочій камері встановлений допоміжний акумулятор холоду SmartSteel - це ефектна на вигляд металева панель, покликана нівелювати температурні коливання при відкриванні дверної стулки. Камера зберігання створена за принципом VarioSpace, дозволяючи налаштовувати відділення під завантаження безпосередньо взятих товарів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr Plus GNe 52Z7 278 л
Усі ціни 10 →LIEBHERR Zamrażarka LIEBHERR GNe 52Z7 185,5cm NoFrost 277 l Biały | 3 399 zł |
Liebherr GNE52Z7 | 3 090 zł |
Zamrażarka LIEBHERR GNE 52Z7 | 3 399 zł |
Liebherr GNe 52Z7 No Frost | 3 399 zł |
Модификації Liebherr Plus GNe 52Z7
Ціни на Liebherr Plus GNe 52Z7 |
---|---|---|---|---|
Liebherr Plus GNe 42Z4 161 л | від 2 698 zł | 7 пропозицій | ||
Liebherr Plus GNe 46Z5 200 л | від 2 999 zł | 5 пропозицій | ||
Liebherr Plus GNe 50Z6 239 л | від 3 198 zł | 7 пропозицій | ||
Liebherr Plus GNe 52Z7 278 л | від 3 090 zł | 10 пропозицій |