Zamrażarka Liebherr Plus GNe 52Z7 278 l
Zdjęcia 10 |
Liebherr Plus GNe 52Z7 |
|
Zamrażarka z serii Plus od popularnego producenta Liebherr. Jest to dość zaawansowany system zamrażania premium, zaprojektowany z myślą o jak najszybszym schłodzeniu i długim okresie trwałości produktów. Model jest bezpretensjonalny dla otaczającego mikroklimatu. System FrostProtect pozwoli na bezproblemową pracę urządzenia nawet w zimie, kiedy pomieszczenie, w którym zainstalowano instalację można schłodzić do -15°C.
W urządzeniu zastosowano wysoce niezawodne okucia drzwiowe. Klamka posiada popychacz pomocniczy EasyOpen, który z łatwością odrygluje szczelnie zamknięte skrzydło drzwi. Zamrażarka Liebherr Plus GNe 52Z7 została zaprojektowana z myślą o przyszłości. Ten model obsługuje moduł zdalnego sterowania SmartDeviceBox. Po zainstalowaniu tej opcji będziesz mógł kontrolować i regulować reżim temperatury ze swojego smartfona.
Urządzenie jest wyposażone w system No Frost, który niezawodnie chroni strefę niskich temperatur przed pojawieniem się skorupy lodowej. Komora robocza wyposażona jest w pomocniczy akumulator chłodu SmartSteel - to efektownie wyglądający metalowy panel przeznaczony do niwelowania wahań temperatury przy otwieraniu skrzydła drzwi. Pomieszczenie magazynowe oparte jest na zasadzie VarioSpace, co pozwala na dostosowanie przegródek do załadunku określonych produktów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liebherr 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liebherr.
Kup Liebherr Plus GNe 52Z7 278 l
Wszystkie ceny 7 →LIEBHERR Zamrażarka LIEBHERR GNe 52Z7 185,5cm NoFrost 277 l Biały | 3 399 zł |
Liebherr GNE52Z7 | 3 090 zł |
Zamrażarka LIEBHERR GNE 52Z7 | 3 399 zł |
Liebherr GNe 52Z7 No Frost | 3 399 zł |
Liebherr GNe 52Z7 No Frost | 3 399 zł |
Modyfikacje Liebherr Plus GNe 52Z7
Ceny na Liebherr Plus GNe 52Z7 |
---|---|---|---|---|
Liebherr Plus GNe 42Z4 161 l | od 2 698 zł | 8 oferty | ||
Liebherr Plus GNe 46Z5 200 l | od 2 999 zł | 5 oferty | ||
Liebherr Plus GNe 50Z6 239 l | od 3 198 zł | 7 oferty | ||
Liebherr Plus GNe 52Z7 278 l | od 3 090 zł | 7 oferty |