Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16APH8 [5 16APH8 82Y9003KPB]
Фото 21 | від 7 000 до 8 662 zł Порівняти ціни 5 →2023 рікLegionігровийавтономний240 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший sRGB Дисплей:16 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Ryzen 7, 7840HS, 3.8 ГГц Відеокарта:RTX 4070 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.4 кг |
Модифікації Lenovo Legion Slim 5 16APH8 8
Характеристики
Lenovo Legion Slim 5 16APH8 [5 16APH8 82Y9003KPB] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion Slim 5 16APH8 [5 16APH8 82Y9003KPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop LENOVO Legion Slim 5 16APH8 16" IPS 240Hs R7-7840HS 16GB RAM 512GB | 7 000 zł |
Lenovo Legion Slim 5 16APH8 Ryzen 7 7840HS 16" WQXGA IPS 500nits AG 240Hz | 8 662 zł |
Laptop Lenovo Legion Slim 5 16APH8 16''WQXGA 240Hz Ryzen 7 7840HS RTX4070 | 7 899 zł |
Закрити
Рекомендуємо