Всесезонна шина Kumho Crugen Premium KL33 225/60 R17 99H
Відео 6Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Kumho Crugen Premium KL33 225/60 R17 99H 225/60 R17 99 H 225/60 R17 99 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Crugen Premium KL33 225/60 R17 99H
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kumho Crugen Premium KL33 (225/60 R17 99H) 2172063 | 498 zł |
Kumho Crugen Premium KL33 ( 225/60 R17 99H 4PR ) | 476 zł |
Kumho Crugen Premium KL33 ( 225/60 R17 99H ) 2176883 | 750 zł |
Kumho Crugen Premium KL33 (225/60 R17 99H) 2176883 | 737 zł |
Kumho Crugen Premium KL33 ( 225/60 R17 99H 4PR ) 2172063 | 468 zł |
Kumho Crugen Premium KL33 ( 225/60 R17 99H ) | 759 zł |
Відеоогляди
Модификації Kumho Crugen Premium KL33 225/60 R17 99H
Ціни на Kumho Crugen Premium KL33 225/60 R17 99H |
---|---|---|---|---|
Kumho Crugen Premium KL33 225/60 R17 99H | від 468 zł | 6 пропозицій | ||
Kumho Crugen Premium KL33 225/60 R17 99V | від 501 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →