Проточний водонагрівач Kospel EPS2 4.4 Twister
Kospel EPS2 4.4 Twister |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kospel EPS2 4.4 Twister
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Przepływowy Podgrzewacz Wody 4,4KW Kospel EPS2-4,4 Twister | 263 zł |
Podgrzewacz wody przepływowy elektryczny EPS2-4,4kW TWISTER umywalkowy | 232 zł |
KOSPEL EPS2-4,4.TWISTER.PL EPS2 Twister - podgrzewacze umywalkowe 4,4kW / | 304 zł |
Kospel Twister Eps2 – 4,4 | 207 zł |
Модификації Kospel EPS2 4.4 Twister
Ціни на Kospel EPS2 4.4 Twister |
---|---|---|---|---|
Kospel EPS2 3.5 Twister | від 239 zł | 3 пропозиції | ||
Kospel EPS2 4.4 Twister | від 207 zł | 4 пропозиції | ||
Kospel EPS2 5.5 Twister | від 255 zł | 2 пропозиції |
Рекомендуємо