Літня шина Kleber Dynaxer UHP 235/45 R17 97Y
Відео 1Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer UHP 235/45 R17 97Y 235/45 R17 97 W 235/45 R17 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer UHP 235/45 R17 97Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kleber Dynaxer UHP ( 235/45 R17 97Y XL ) 309189 | 422 zł |
Kleber Dynaxer UHP (235/45 R17 97Y) 309189 | 421 zł |
Kleber Dynaxer UHP ( 235/45 R17 97Y XL ) | 427 zł |
Відеоогляди
Модификації Kleber Dynaxer UHP 235/45 R17 97Y
Ціни на Kleber Dynaxer UHP 235/45 R17 97Y |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer UHP 235/45 R17 97W | від 387 zł | 4 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer UHP 235/45 R17 97Y | від 421 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →