Літня шина Dunlop Sport Maxx RT 2 235/45 R17 97Y
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Dunlop Sport Maxx RT 2 235/45 R17 97Y 235/45 R17 94 Y 235/45 R17 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Sport Maxx RT 2 235/45 R17 97Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dunlop Sport Maxx RT2 (235/45 R17 97Y) 532646 | 409 zł |
Dunlop Sport Maxx RT2 ( 235/45 ZR17 (97Y) XL ) | 509 zł |
Opona Dunlop 235/45R17 SPORT MAXX RT 2 97 Y XL MFS - opony letnie 532646 | 437 zł |
Dunlop Sport Maxx RT2 ( 235/45 ZR17 (97Y) XL ) 532646 | 511 zł |
Відеоогляди
Модификації Dunlop Sport Maxx RT 2 235/45 R17 97Y
Ціни на Dunlop Sport Maxx RT 2 235/45 R17 97Y |
---|---|---|---|---|
Dunlop Sport Maxx RT 2 235/45 R17 94Y | від 415 zł | 8 пропозицій | ||
Dunlop Sport Maxx RT 2 235/45 R17 97Y | від 409 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →