Літня шина Kleber Dynaxer UHP 235/45 R17 97W
Відео 1Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer UHP 235/45 R17 97W 235/45 R17 97 W 235/45 R17 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer UHP 235/45 R17 97W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kleber Dynaxer UHP ( 235/45 R17 97W XL ) 718741 | 479 zł |
Kleber Dynaxer UHP (235/45 R17 97W) 718741 | 477 zł |
Opona Kleber 235/45R17 DYNAXER UHP 97W XL - opony letnie 718741 | 387 zł |
Kleber Dynaxer UHP ( 235/45 R17 97W XL ) | 484 zł |
Відеоогляди
Модификації Kleber Dynaxer UHP 235/45 R17 97W
Ціни на Kleber Dynaxer UHP 235/45 R17 97W |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer UHP 235/45 R17 97W | від 387 zł | 4 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer UHP 235/45 R17 97Y | від 421 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →