Літня шина Kleber Dynaxer HP4 215/55 R17 98W
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R17 98W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer HP4 215/55 R17 98W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kleber Dynaxer HP 4 (215/55 R17 98W) 960384 | 525 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 215/55 R17 98W XL ) | 521 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 215/55 R17 98W XL ) 960384 | 515 zł |
Відеоогляди
Модификації Kleber Dynaxer HP4 215/55 R17 98W
Ціни на Kleber Dynaxer HP4 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R17 94V | від 493 zł | 3 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R17 94W | від 479 zł | 4 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R17 98W | від 515 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →