Літня шина Goodyear EfficientGrip Performance 215/55 R17 98W
Відео 7Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip Performance 215/55 R17 98W 215/55 R17 94 V 215/55 R17 98 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear EfficientGrip Performance 215/55 R17 98W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodyear EfficientGrip Performance (215/55 R17 98W) 577602 | 559 zł |
Opona Goodyear 215/55R17 EFFIGRIP PERF 98W XL, - opony letnie 577602 | 617 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance ( 215/55 R17 98W XL EVR ) 577602 | 689 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance ( 215/55 R17 98W XL EVR ) | 679 zł |
Відеоогляди
Модификації Goodyear EfficientGrip Performance 215/55 R17 98W
Ціни на Goodyear EfficientGrip Performance 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip Performance 215/55 R17 94V | від 509 zł | 13 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 215/55 R17 98W | від 559 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →