Карта пам'яті KIOXIA Exceria SD 32 ГБ (LNEX1L032GG4)
Відео 3Фото 2 |
KIOXIA Exceria SDHC 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KIOXIA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KIOXIA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KIOXIA Exceria SD 32 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kioxia 32GB Exceria U1 100MBs Class 10 SD card LNEX1L032GG4 | 63 zł |
Kioxia Exceria N203 SDHC 32GB UHS-I U1 RF-SD-KXIA-002 | 31 zł |
Kioxia Karta pamięci Exceria (N203), 32GB, SDHC, LNEX1L032GG4, UHS-I U1 (C | 28 zł |
Відеоогляди
Модификації KIOXIA Exceria SD
Ціни на KIOXIA Exceria SD |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria SD 32 ГБ | від 28 zł | 3 пропозиції | ||
KIOXIA Exceria SD 64 ГБ | від 37 zł | 7 пропозицій | ||
KIOXIA Exceria SD 128 ГБ | від 43 zł | 7 пропозицій | ||
KIOXIA Exceria SD 256 ГБ | від 120 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →