Карта пам'яті Kingston SD Canvas Select Plus 64 ГБ (SDS2/64GB)
Відео 6 |
Kingston SDHC Canvas Select Plus 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston SD Canvas Select Plus 64 ГБ
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Karta pamięci SD 64GB Canvas Select Plus R100MB/s SFKINSDG640CS21 | 31 zł |
Kingston SDXC Canvas Select Plus 64GB 100R Class 10 UHS-I RF-SD-KNG-179 | 29 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Select Plus SDXC 64GB | 28 zł |
Karta pamięci KINGSTON 64 GB | 53 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Select Plus SDXC 64GB | 28 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston SD Canvas Select Plus
Ціни на Kingston SD Canvas Select Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston SD Canvas Select Plus 64 ГБ | від 25 zł | 20 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 128 ГБ | від 48 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 256 ГБ | від 79 zł | 16 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 512 ГБ | від 160 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →