Karta pamięci Kingston SD Canvas Select Plus 64 GB (SDS2/64GB)
Wideo 6 |
Kingston SDHC Canvas Select Plus 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston SD Canvas Select Plus 64 GB
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Canvas Select Plus SD - 100MB/s - 64GB | 39 zł |
Kingston Karta pamięci SD 64GB Canvas Select Plus R100MB/s SFKINSDG640CS21 | 31 zł |
Kingston SDXC Canvas Select Plus 64GB 100R Class 10 UHS-I RF-SD-KNG-179 | 29 zł |
Karta pamięci KINGSTON Canvas Select Plus SDXC 64GB | 28 zł |
Karta pamięci KINGSTON 64 GB | 53 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston SD Canvas Select Plus
Ceny na Kingston SD Canvas Select Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston SD Canvas Select Plus 64 GB | od 25 zł | 20 oferty | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 128 GB | od 48 zł | 8 oferty | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 256 GB | od 79 zł | 17 oferty | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 512 GB | od 160 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →