Кикборд KidWell Rimba
Фото 17 |
KidWell Rimba |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KidWell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KidWell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KidWell Rimba
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kidwell Hulajnoga balansowa z siodełkiem RIMBA Unicorn kidwell | 163 zł |
Hulajnoga Kidwell Rimba Czerwony (HUBARIM01A2) | 178 zł |
Hulajnoga balansowa z siodełkiem RIMBA Race kidwell | 225 zł |
Hulajnoga balansowa z siodełkiem RIMBA Race Auta dla maluszka | 245 zł |
Kidwell, Rimba, hulajnoga balansowa z siodełkiem, trójkołowa, unicorn | 150 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →