Kickboard KidWell Rimba
Zdjęcia 17 |
KidWell Rimba |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KidWell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KidWell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KidWell Rimba
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kidwell Hulajnoga balansowa z siodełkiem RIMBA Unicorn kidwell | 163 zł |
Hulajnoga Kidwell Rimba Czerwony (HUBARIM01A2) | 178 zł |
Hulajnoga balansowa z siodełkiem RIMBA Race kidwell | 225 zł |
Hulajnoga balansowa z siodełkiem RIMBA Race Auta dla maluszka | 245 zł |
Kidwell, Rimba, hulajnoga balansowa z siodełkiem, trójkołowa, unicorn | 150 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →