Самокат KidWell WXM RST-A02
Фото 9 |
KidWell WXM RST-A02 жовтий червоний |
|
3-ступінчасте регулювання висоти керма.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KidWell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KidWell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KidWell WXM RST-A02
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kidwell Hulajnoga miejska z hamulcem tarczowym WXM RST-A02 czerwona Kidwel | 355 zł |
Hulajnoga Kidwell WXM RST Czarny (RST-A02) | 359 zł |
Kidwell, Hulajnoga miejska, RST-A02, czerwony | 359 zł |
Модификації KidWell WXM RST-A02
Ціни на KidWell WXM RST-A02 |
---|---|---|---|---|
KidWell WXM RST-B02 | від 355 zł | 1 пропозиція | ||
KidWell WXM RST-A02 | від 355 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →