Корм для собак Josera MiniDeluxe 15 кг
Josera MiniDeluxe 15 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Josera MiniDeluxe 15 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Josera MiniDeluxe - 15 kgSmakowite krokiety dla czworonożnych smakoszy: dzięki dużej zawartości aromatycznej jagnięciny oraz wartościowych ziół i owoców leśmych Josera MiniDeluxe oferuje psom małych ras szczególne doznania smakowe. Sucha karma premium z Niemiec jest całkowicie pozbawiona zbóż i dlatego jest dobrze tolerowana również przez wrażliwe zwierzęta. Najlepsze skła... щеdniki, takie jak wyciągi roślinne z kopru włoskiego i korzenia lukrecjiI jak również inulina z cykorii przyczyniają się do dobrej strawności karmy i wspierają przyswajanie wszystkich zawartych składników odżywczych. Specjalna receptura krokietów wzmacnia wiązanie wapnia w ślinie, dzięki czemu może zmniejszyć ryzyko powstawania kamienia nazębnego. Josera MiniDeluxe jest dopełniona różnymi wartościowymi witaminami, składnikami mineralnymi i pierwiastkami śladowymi. W ten sposób smaczna sucha karma zapewnia idealne zaopatrzenie w substancje witalne, które wspierają psy małych ras przez cały czas ich dobrego samopoczucia i aktywności. Josera MiniDeluxe w skrócie: Wysokiej jakości sucha karma dla psów małych ras. Bez zbóż: ziemniaki i słodkie ziemniaki jako alternatywne źródło węglowodanów, odpowiednie również dla wrażliwych czworonogów. Z jagnięciną: aromatyczne i smaczne źródło wartościowych białek zwierzęcych. Higiena jamy ustnej: receptura wzmacnia wiązanie wapnia w ślinie, może zmniejszyć ryzyko powstawania kamienia nazębnego. Z ziołami, owocami leśnymi i warzywami: smaczne urozmaicenie w misce z dużą ilością naturalnych substancji witalnych. Wysoka strawność: dzięki ziołom ułatwiającym trawienie i prebiotykowi - inulinie z cykorii. Dobrze zbilansowana receptura: mieszanka substancji witalnych z dużą ilością witamin, składników mineralnych i pierwiastków śladowych, aby zaspokoić potrzeby małych ras. Małe krokiety: idealne dla szczęki psów małych ras. Wysoka akceptacja: przyciąga nawet wybredne psy do miski z jedzeniem. Wyprodukowano w Niemczech: zrównoważona produkcja, kontrolowana jakość przez wewnętrzne laboratorium Josera. Bez pszenicy, soi, GMO oraz sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Ochrona smaku: zamykany worek 15 kg zachowuje smak i cenne składniki odżywcze. Zooplus.plПоскаржитись | 290 zł |
Josera MiniDeluxe - 15 kgSmakowite krokiety dla czworonożnych smakoszy: dzięki dużej zawartości aromatycznej jagnięciny oraz wartościowych ziół i owoców leśmych Josera MiniDeluxe oferuje psom małych ras szczególne doznania smakowe. Sucha karma premium z Niemiec jest całkowicie pozbawiona zbóż i dlatego jest dobrze tolerowana również przez wrażliwe zwierzęta. Najlepsze skła... щеdniki, takie jak wyciągi roślinne z kopru włoskiego i korzenia lukrecjiI jak również inulina z cykorii przyczyniają się do dobrej strawności karmy i wspierają przyswajanie wszystkich zawartych składników odżywczych. Specjalna receptura krokietów wzmacnia wiązanie wapnia w ślinie, dzięki czemu może zmniejszyć Bitiba.plПоскаржитись | 290 zł |
Josera MiniDeluxe - 2 x 15 kgSmakowite krokiety dla czworonożnych smakoszy: dzięki dużej zawartości aromatycznej jagnięciny oraz wartościowych ziół i owoców leśmych Josera MiniDeluxe oferuje psom małych ras szczególne doznania smakowe. Sucha karma premium z Niemiec jest całkowicie pozbawiona zbóż i dlatego jest dobrze tolerowana również przez wrażliwe zwierzęta. Najlepsze skła... щеdniki, takie jak wyciągi roślinne z kopru włoskiego i korzenia lukrecjiI jak również inulina z cykorii przyczyniają się do dobrej strawności karmy i wspierają przyswajanie wszystkich zawartych składników odżywczych. Specjalna receptura krokietów wzmacnia wiązanie wapnia w ślinie, dzięki czemu może zmniejszyć ryzyko powstawania kamienia nazębnego. Josera MiniDeluxe jest dopełniona różnymi wartościowymi witaminami, składnikami mineralnymi i pierwiastkami śladowymi. W ten sposób smaczna sucha karma zapewnia idealne zaopatrzenie w substancje witalne, które wspierają psy małych ras przez cały czas ich dobrego samopoczucia i aktywności. Josera MiniDeluxe w skrócie: Wysokiej jakości sucha karma dla psów małych ras. Bez zbóż: ziemniaki i słodkie ziemniaki jako alternatywne źródło węglowodanów, odpowiednie również dla wrażliwych czworonogów. Z jagnięciną: aromatyczne i smaczne źródło wartościowych białek zwierzęcych. Higiena jamy ustnej: receptura wzmacnia wiązanie wapnia w ślinie, może zmniejszyć ryzyko powstawania kamienia nazębnego. Z ziołami, owocami leśnymi i warzywami: smaczne urozmaicenie w misce z dużą ilością naturalnych substancji witalnych. Wysoka strawność: dzięki ziołom ułatwiającym trawienie i prebiotykowi - inulinie z cykorii. Dobrze zbilansowana receptura: mieszanka substancji witalnych z dużą ilością witamin, składników mineralnych i pierwiastków śladowych, aby zaspokoić potrzeby małych ras. Małe krokiety: idealne dla szczęki psów małych ras. Wysoka akceptacja: przyciąga nawet wybredne psy do miski z jedzeniem. Wyprodukowano w Niemczech: zrównoważona produkcja, kontrolowana jakość przez wewnętrzne laboratorium Josera. Bez pszenicy, soi, GMO oraz sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Ochrona smaku: zamykany worek 15 kg zachowuje smak i cenne składniki odżywcze. Zooplus.plПоскаржитись | 575 zł |
Модификації Josera MiniDeluxe
Ціни на Josera MiniDeluxe |
---|---|---|---|---|
Josera MiniDeluxe 0.9 кг | від 20 zł | 15 пропозицій | ||
Josera MiniDeluxe 4.5 кг | від 104 zł | 1 пропозиція | ||
Josera MiniDeluxe 10 кг | від 176 zł | 22 пропозиції | ||
Josera MiniDeluxe 15 кг | від 290 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 294 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 267 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 13 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: суперпреміум
від 249 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: оселедець, ягня, риб'яче м'ясо, свиняча печінка, овочі, жир, яблука, масло, клас: суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня, карфтоель, злаки, фрукти, овочі, клас: суперпреміум
від 231 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для зубів, гіпоалергенний, для печінки, в составе: м'ясо птиці (50%), рис, злаки, риба, овочі, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 197 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 234 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для печінки, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці (50%), рис, злаки, риба, овочі, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 346 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, амарант, риба, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: лосось, солодкий картопля, овочі, ягоди, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 177 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: оленина 36%, картопля 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, клас: суперпреміум