JBL E35
Відео 5Фото 18 |
JBL E35 |
|
Стильні накладні навушники закритого типу з зручною складаний конструкцією (поворотні чаші), провідним підключенням і технологією PureBass, що забезпечує потужний і чистий звук. Пропонуються в чотирьох варіантах колірних рішень. Практична конструкція c пружним оголів'ям, обробленим ефектною тканиною, що забезпечує надійне утримання пристрою на голові користувача. М'які амбушюри створюють впевнений притиск без надлишкового тиску на вуха, що важливо при тривалому прослуховуванні.
Позиціонуються виробником як продукт середньої цінової категорії, призначений для користувачів, що віддають перевагу насичене фірмове звучання JBL і предьявляющих підвищені вимоги до зовнішнього вигляду пристрою. Наушники JBL E35 обладнані якісними динамічними випромінювачами діаметром 40 мм, які, за твердженням виробника, здатні відтворювати повний частотний діапазон від 20 до 20000 Гц. Виражений басовий забарвлення звуку відмінно підходить для програвання електронної танцювальної (EDM), клубної, популярної музики та хіп-хопу. У складеному стані навушники займають мінімум місця. Завдяки помірнiй вазі легко транспортуються в будь-якій сумці середніх розмірів або рюкзаку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL E35
Nauszniki Gąbki Pady Do Jbl T600 E35 500Bt T450 Czarne | 34 zł |
Nauszniki Gąbki Pady Do Jbl T600 E35 500Bt T450 Różowe | 34 zł |
Nauszniki Gąbki Pady Jbl Tune T600 E35 500Bt T450 | 34 zł |
Żelowe Nauszniki Pady Gąbki Nakładki Do Jbl Jr T450 T460 T500 T600 T600 E3 | 45 zł |
Górna Gąbka Nakładka Pałąk Do Jbl Jr T450 T460 T500 T600 T600 E35 +Taśma 3 | 20 zł |