Матрац Janpol Gemini 120x200
від 1 672 zł Порівняти ціни 3 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Висота:20 см |
Модифікації Janpol Gemini 4
Характеристики
Janpol Gemini 120x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Janpol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Janpol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Janpol Gemini 120x200
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JANPOL JANPOL GEMINI materac piankowy, Rozmiar - 120x200, Pokrowiec - Grey | 1 672 zł |
Gemini, Rozmiar - 120 x 200 - Negocjuj cenę. Czat. Szybka darmowa dostawa! | 1 672 zł |
Materac Janpol GEMINI : Rozmiar - 120x200, Pokrowiec - Smart | U NAS KUPIS | 1 672 zł |
Закрити
Рекомендуємо