Матрац Janpol Cora 200x200
від 2 846 до 3 199 zł Порівняти ціни 9 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Висота:22 см |
Модифікації Janpol Cora 8
Характеристики
Janpol Cora 200x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Janpol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Janpol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Janpol Cora 200x200
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Janpol Materac rehabilitacyjny Cora 200x200 | 3 199 zł |
JANPOL Materac CORA 200x200 kieszeniowy siedmiostrefowy Janpol | 3 199 zł |
JANPOL CORA – materac kieszeniowy, piankowy, Rozmiar - 200x200, Pokrowiec | 3 199 zł |
Materac pocket z lateksem Janpol CORA 200 x 200 | 2 846 zł |
Materac Janpol CORA : Rozmiar - 200x200, Pokrowiec - Puroactive | U NAS KU | 3 199 zł |
Materac Janpol CORA : Rozmiar - 200x200, Pokrowiec - Silver Protect | U NA | 3 199 zł |
Materac CORA - JANPOL + GRATIS, Rozmiar - 200x200 cm, Pokrowiec - Puroacti | 3 199 zł |
Materac CORA - JANPOL + GRATIS, Rozmiar - 200x200 cm, Pokrowiec - Silver P | 3 199 zł |
Закрити
Рекомендуємо