Матрац Janpol Niobe 200x200
від 2 832 до 3 115 zł Порівняти ціни 5 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Висота:20 см |
Модифікації Janpol Niobe 8
Характеристики
Janpol Niobe 200x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Janpol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Janpol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Janpol Niobe 200x200
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JANPOL Materac NIOBE 200x200 kieszeniowy siedmiostrefowy Janpol | 2 999 zł |
Materac memory kieszeniowy Janpol NIOBE 200 x 200 | 2 832 zł |
Materac memory kieszeniowy Janpol NIOBE 200 x 200 | 3 115 zł |
Materac Janpol NIOBE : Rozmiar - 200x200, Pokrowiec - Silver Protect | U N | 2 999 zł |
Materac Janpol NIOBE : Pokrowiec - Tencel, Rozmiar - 200x200 | U NAS KUPIS | 2 999 zł |
Закрити
Рекомендуємо