Матрац Janpol Cora 160x200
від 2 336 до 2 499 zł Порівняти ціни 9 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Висота:22 см |
Модифікації Janpol Cora 8
Характеристики
Janpol Cora 160x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Janpol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Janpol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Janpol Cora 160x200
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Janpol Materac rehabilitacyjny Cora 160x200 | 2 499 zł |
JANPOL CORA – materac kieszeniowy, piankowy, Rozmiar - 160x200, Pokrowiec | 2 499 zł |
Materac pocket z lateksem Janpol CORA 160 x 200 | 2 336 zł |
Cora, Rozmiar - 160 x 200 - Negocjuj cenę. Czat. Szybka darmowa dostawa! | 2 499 zł |
Materac Janpol CORA : Rozmiar - 160x200, Pokrowiec - Silver Protect | U NA | 2 499 zł |
Materac Janpol CORA : Rozmiar - 160x200, Pokrowiec - Puroactive | U NAS KU | 2 499 zł |
Materac CORA - JANPOL + GRATIS, Rozmiar - 160x200 cm, Pokrowiec - Puroacti | 2 499 zł |
Materac CORA - JANPOL + GRATIS, Rozmiar - 160x200 cm, Pokrowiec - Silver P | 2 499 zł |
Закрити
Рекомендуємо