Materac Janpol Cora 160x200
od 2 336 do 2 499 zł Porównaj ceny 10 →Rodzaj:sprężynowy (niezależny) Sprężyny:Pocket Spring (~ 256 sprężyn/m²) Twardość:średnio twardy (H3) Wysokość:22 cm |
Modyfikacje Janpol Cora 8
Dane techniczne
Janpol Cora 160x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Janpol 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Janpol.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Janpol Cora 160x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Janpol Materac rehabilitacyjny Cora 160x200 | 2 499 zł |
JANPOL Materac CORA 160x200 kieszeniowy siedmiostrefowy Janpol | 2 499 zł |
JANPOL CORA – materac kieszeniowy, piankowy, Rozmiar - 160x200, Pokrowiec | 2 499 zł |
Materac pocket z lateksem Janpol CORA 160 x 200 | 2 336 zł |
więcej ofert 5 → |
Zamknij
Polecamy