Materac Janpol Cora 180x200
od 2 591 do 2 865 zł Porównaj ceny 8 →Rodzaj:sprężynowy (niezależny) Sprężyny:Pocket Spring (~ 256 sprężyn/m²) Twardość:średnio twardy (H3) Wysokość:22 cm |
Modyfikacje Janpol Cora 8
Dane techniczne
Janpol Cora 180x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Janpol 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Janpol.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Janpol Cora 180x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Janpol Materac rehabilitacyjny Cora 180x200 | 2 865 zł |
JANPOL CORA – materac kieszeniowy, piankowy, Rozmiar - 180x200, Pokrowiec | 2 865 zł |
Materac pocket z lateksem Janpol CORA 180 x 200 | 2 591 zł |
Materac Janpol CORA : Rozmiar - 180x200, Pokrowiec - Silver Protect | U NA | 2 865 zł |
Materac Janpol CORA : Rozmiar - 180x200, Pokrowiec - Puroactive | U NAS KU | 2 865 zł |
Materac CORA - JANPOL + GRATIS, Rozmiar - 180x200 cm, Pokrowiec - Puroacti | 2 865 zł |
Materac CORA - JANPOL + GRATIS, Rozmiar - 180x200 cm, Pokrowiec - Silver P | 2 865 zł |
Zamknij
Polecamy