Смартгодинник
Huawei Watch Fit 2 Classic
Відео 40Фото 12 |
Huawei Watch Fit 2 Classic
ActiveClassic
2022 рікWatch (розумні годинники)NFCможливість говоритихороша автономністьплеєрвстановлення додатківжіночий календарGPSBluetooth v 5
Дисплей:1.74 ", 480x336 пікс, AMOLED
Корпус:алюміній, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, компас
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch Fit 2 Classic
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huawei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huawei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Huawei Watch Fit 2 Classic
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HUAWEI WATCH Fit 2 inteligentne zegarki 174-calowy wyświetlacz HUAWEI Full | 729 zł |
Huawei Watch Fit 2 Classic - White | 799 zł |
HUAWEI WATCH FIT 2 Classic - biały | 599 zł |
Smartwatch Huawei Watch Fit 2 Classic Biały (55029106) | 693 zł |
HUAWEI WATCH FIT 2 Classic - biały | 599 zł |
Inteligentny zegarek Huawei Watch Fit 2 - Moon White (55029106) | 731 zł |
Smartwatch HUAWEI WATCH FIT 2 HUAWEI FullView o przekątnej 174 cala połącz | 729 zł |
Відеоогляди
Модификації Huawei Watch Fit 2
Ціни на Huawei Watch Fit 2 |
---|---|---|---|---|
Huawei Watch Fit 2 Active | від 479 zł | 53 пропозиції | ||
Huawei Watch Fit 2 Classic | від 599 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →