Годинник-телефон
Huawei Watch 3 Classic Edition
Відео 28Фото 9 | Очікується у продажу 1 900 zł Тип: годинник-телефон; Інтерфейс підключення: Bluetooth v 5.2; ОС: HarmonyOS; Підтримка SIM карт: e-SIM; повідомлення про виклики; SMS; голосове управління; голосовий асистент: Celia; звуковий сигнал; вібрація; вбудований динамік; пульсометр; розумний будильник; жіночий календар; GPS модуль |
Huawei Watch 3 Classic Edition
2021 рікWatch (розумні годинники)NFCможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківжіночий календарGPSGorilla GlassBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:1.43 ", 466х466 пікс, AMOLED
Корпус:сталь, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:GPS, компас
Підтримка дзвінків в мережах 4G (eSIM). Цілодобовий моніторинг здоров'я. Операційна система Harmony OS 2.0 (як в планшетах Huawei MediaPad Pro) підтримує встановлення сторонніх додатків.
Версії Active, Classic, Fashion і Elite відрізняються кольором корпусу і матеріалом комплектного ремінця (силікон, шкіра, тканина і метал відповідно).
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch 3 Classic Edition
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huawei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huawei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Huawei Watch 3
Ціни на Huawei Watch 3 |
---|---|---|---|---|
Huawei Watch 3 Active Edition | від 1 480 zł | 1 пропозиція | ||
Huawei Watch 3 Elite Edition | від 1 827 zł | 1 пропозиція | ||
Huawei Watch 3 Fashion Edition | від 1 299 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →