Комутатор HP Aruba 6100-48G-4SFP+ (JL676A)
HP Aruba 6100-48G-4SFP+ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Aruba 6100-48G-4SFP+
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HPE Aruba 6100 48G 4SFPSwch Europe JL676AABB | 5 891 zł |
Hewlett Packard Enterprise Aruba Networking CX 6100 48G 4SFP+ Switch | 6 427 zł |
Hewlett Packard Enterprise Przełącznik ARUBA 6100 48G 4SFP+ Switch JL676A | 11 437 zł |
HPE Aruba 6100 Managed 48G 4SFP+ Switch JL676A | 7 133 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації HP Aruba 6100-48G-4SFP+
Ціни на HP Aruba 6100-48G-4SFP+ |
---|---|---|---|---|
HP Aruba 6100-12G-PoE-2G/2SFP+ 139W | від 4 057 zł | 6 пропозицій | ||
HP Aruba 6100-24G-4SFP+ | від 4 293 zł | 10 пропозицій | ||
HP Aruba 6100-24G-PoE-4SFP+ 370W | від 6 564 zł | 12 пропозицій | ||
HP Aruba 6100-48G-4SFP+ | від 5 891 zł | 13 пропозицій | ||
HP Aruba 6100-48G-PoE-4SFP+ 370W | від 8 748 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →