Комутатор HP Aruba 2930F-24G-4SFP (JL259A)
HP Aruba 2930F-24G-4SFP |
|
Підтримка статичної і RIP-маршрутизації, OSPF, списків контролю доступу. Можливість масштабування з обьединением до 8 комутаторів використовуючи технологію Virtual Switching Framework (VSF).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Aruba 2930F-24G-4SFP
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HPE Aruba 2930F 24G 4SFP Swch JL259A | 3 966 zł |
Switch HP Aruba 2930F 24G (JL259A) | 7 211 zł |
HPE Aruba 2930F 24G 4SFP Swch JL259A | 3 966 zł |
Hp Jl259a Switch 24 Ports Czarny | 4 067 zł |
Модификації HP Aruba 2930F-24G-4SFP
Ціни на HP Aruba 2930F-24G-4SFP |
---|---|---|---|---|
HP Aruba 2930F-24G-4SFP | від 3 966 zł | 4 пропозиції | ||
HP Aruba 2930F-24G-PoE+4SFP | від 3 361 zł | 2 пропозиції | ||
HP Aruba 2930F-48G-4SFP | від 5 260 zł | 8 пропозицій | ||
HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP | від 7 555 zł | 4 пропозиції | ||
HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP-740W | від 18 523 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →