Switch HP Aruba 2930F-24G-4SFP (JL259A)
HP Aruba 2930F-24G-4SFP |
|
Obsługuje routing statyczny i RIP, OSPF, listy ACL. Skalowalność dzięki połączeniu do 8 przełączników przy użyciu technologii Virtual Switching Framework (VSF).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP Aruba 2930F-24G-4SFP
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HPE Aruba 2930F 24G 4SFP Swch JL259A | 3 966 zł |
Switch HP Aruba 2930F 24G (JL259A) | 7 211 zł |
HPE Aruba 2930F 24G 4SFP Swch JL259A | 3 966 zł |
Hp Jl259a Switch 24 Ports Czarny | 4 067 zł |
Modyfikacje HP Aruba 2930F-24G-4SFP
Ceny na HP Aruba 2930F-24G-4SFP |
---|---|---|---|---|
HP Aruba 2930F-24G-4SFP | od 3 966 zł | 4 oferty | ||
HP Aruba 2930F-24G-PoE+4SFP | od 3 361 zł | 2 oferty | ||
HP Aruba 2930F-48G-4SFP | od 5 260 zł | 9 oferty | ||
HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP | od 7 574 zł | 3 oferty | ||
HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP-740W | od 18 523 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →