Switch HP Aruba Instant On 1930-24G-4SFP+ (JL682A)
Zdjęcia 5 |
HP Aruba Instant On 1930-24G-4SFP+ |
|
Obsługuje uniwersalny system zarządzania Aruba Instant On Solution.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP Aruba Instant On 1930-24G-4SFP+
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aruba Instant On 1930 24-Port Gb Smart Managed Layer-2 przełącznik Etherne | 1 056 zł |
Hewlett Packard Enterprise Aruba IOn 1930 24G 4SFP+ Switch (JL682A) | 1 028 zł |
Hewlett Packard Enterprise Przełącznik Aruba Instant On 24x1GbE 4xSFP+ JL6 | 1 199 zł |
HPE Aruba Instant On 1930 24G 4SFP+ Switch ( JL682A ) NET-WLAP-HPE-015 | 1 074 zł |
Hewlett Packard Enterprise Przełącznik Aruba Instant On 24x1GbE 4xSFP+ JL6 | 1 199 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje HP Aruba Instant On 1930-24G-4SFP+
Ceny na HP Aruba Instant On 1930-24G-4SFP+ |
---|---|---|---|---|
HP Aruba Instant On 1930-24G-4SFP+ | od 1 028 zł | 15 oferty | ||
HP Aruba Instant On 1930-24G-PoE-4SFP+195W | od 1 459 zł | 14 oferty | ||
HP Aruba Instant On 1930-24G-PoE-4SFP+370W | od 1 981 zł | 14 oferty | ||
HP Aruba Instant On 1930-48G-4SFP+ | od 1 337 zł | 17 oferty | ||
HP Aruba Instant On 1930-48G-PoE-4SFP+370W | od 2 918 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →