Комутатор HP Aruba Instant On 1930-24G-4SFP+ (JL682A)
Фото 5 |
HP Aruba Instant On 1930-24G-4SFP+ |
|
Підтримка універсальної системи управління Aruba Instant On solution.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Aruba Instant On 1930-24G-4SFP+
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Aruba Instant On 1930 24-Port Gb Smart Managed Layer-2 przełącznik Etherne | 1 056 zł |
Hewlett Packard Enterprise Aruba IOn 1930 24G 4SFP+ Switch (JL682A) | 1 028 zł |
Hewlett Packard Enterprise Przełącznik Aruba Instant On 24x1GbE 4xSFP+ JL6 | 1 199 zł |
HPE Aruba Instant On 1930 24G 4SFP+ Switch ( JL682A ) NET-WLAP-HPE-015 | 1 074 zł |
Hewlett Packard Enterprise Przełącznik Aruba Instant On 24x1GbE 4xSFP+ JL6 | 1 199 zł |
ще 11 пропозицій
Модификації HP Aruba Instant On 1930-24G-4SFP+
Ціни на HP Aruba Instant On 1930-24G-4SFP+ |
---|---|---|---|---|
HP Aruba Instant On 1930-24G-4SFP+ | від 1 028 zł | 16 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1930-24G-PoE-4SFP+195W | від 1 459 zł | 17 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1930-24G-PoE-4SFP+370W | від 1 981 zł | 15 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1930-48G-4SFP+ | від 1 337 zł | 17 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1930-48G-PoE-4SFP+370W | від 2 918 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →