Комутатор HP Aruba 2930F-24G-PoE+4SFP+ (JL255A)
HP Aruba 2930F-24G-PoE+4SFP+ 24 GE / 4 SFP+24 GE / 4 SFP+, PoE 370 Вт 48 GE / 4 SFP+48 GE / 4 SFP+, PoE 370 Вт 48 GE / 4 SFP+, PoE 740 Вт |
|
Підтримка статичної і RIP-маршрутизації, OSPF, списків контролю доступу. Можливість масштабування з обьединением до 8 комутаторів використовуючи технологію Virtual Switching Framework (VSF).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Aruba 2930F-24G-PoE+4SFP+
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hp e Aruba 2930F 24G PoE 4SFP Swch JL255A | 7 294 zł |
HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP+ Swch JL255A | 6 647 zł |
Switch HP Aruba 2930F 24G (JL255A) | 7 278 zł |
HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP+ Swch JL255A | 6 647 zł |
ARUBA 2930F 24G POE+ 4SF P+ | 6 487 zł |
Відеоогляди
Модификації HP Aruba 2930F-24G-PoE+4SFP+
Ціни на HP Aruba 2930F-24G-PoE+4SFP+ |
---|---|---|---|---|
HP Aruba 2930F-24G-4SFP+ | від 5 281 zł | 3 пропозиції | ||
HP Aruba 2930F-24G-PoE+4SFP+ | від 6 487 zł | 5 пропозицій | ||
HP Aruba 2930F-48G-4SFP+ | від 9 180 zł | 3 пропозиції | ||
HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP+ | від 10 037 zł | 8 пропозицій | ||
HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP+740W | від 13 757 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →