Цифровий NVR відеореєстратор Hikvision DS-7732NI-I4
Hikvision DS-7732NI-I4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7732NI-I4
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HikVision NVR DS-7732NI-I4 | 6 614 zł |
Hikvision DS-7732NI-I4 sieciowy rejestrator wideo (NVR) 4K Ultra HD, 4 SAT | 6 957 zł |
HIKVISION Nvr 32-kanałowy Ds -7732Ni-I4-6Tb DS-7732NI-I4-6 | 5 172 zł |
Модификації Hikvision DS-7732NI-I4
Ціни на Hikvision DS-7732NI-I4 |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7708NI-I4 | від 3 797 zł | 4 пропозиції | ||
Hikvision DS-7716NI-I4 | від 1 849 zł | 4 пропозиції | ||
Hikvision DS-7732NI-I4 | від 5 172 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →