Cyfrowy wideorejestrator NVR Hikvision DS-7732NI-I4
Hikvision DS-7732NI-I4 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hikvision DS-7732NI-I4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HikVision NVR DS-7732NI-I4 | 6 614 zł |
Hikvision DS-7732NI-I4 sieciowy rejestrator wideo (NVR) 4K Ultra HD, 4 SAT | 6 957 zł |
HIKVISION Nvr 32-kanałowy Ds -7732Ni-I4-6Tb DS-7732NI-I4-6 | 5 172 zł |
Modyfikacje Hikvision DS-7732NI-I4
Ceny na Hikvision DS-7732NI-I4 |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7708NI-I4 | od 3 797 zł | 3 oferty | ||
Hikvision DS-7716NI-I4 | od 1 849 zł | 4 oferty | ||
Hikvision DS-7732NI-I4 | od 5 172 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →