Сходи Higher ML-610 620 см
Фото 17 |
Higher ML-610 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Higher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Higher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Higher ML-610 620 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HIGHER Drabina aluminiowa 3x10 wielofunkcyjna na schody | 509 zł |
Drabina aluminiowa 3x10 HIGHER na schody 7,55 m 150 kg + HAK i TORBA | 499 zł |
DRABINA ALUMINIOWA 3x10 HIGHER na schody + GRATIS | 538 zł |
Модификації Higher ML-610
Ціни на Higher ML-610 |
---|---|---|---|---|
Higher ML-607 366 см | від 319 zł | 1 пропозиція | ||
Higher ML-608 453 см | від 399 zł | 3 пропозиції | ||
Higher ML-609 569 см | від 439 zł | 1 пропозиція | ||
Higher ML-610 620 см | від 499 zł | 5 пропозицій | ||
Higher ML-611 705 см | від 549 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →