Сходи трансформер Higher ML-104 420 см
Фото 8 |
Higher ML-104 350 см420 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Higher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Higher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Higher ML-104
Ціни на Higher ML-104 |
---|---|---|---|---|
Higher ML-102 250 см | від 239 zł |
Higher ML-103 350 см | від 278 zł | 6 пропозицій | ||
Higher ML-104 420 см | від 384 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →